Project Description

Finančné poradenstvo

Osobný prístup, dôveryhodnosť, starostlivosť o klienta a moja odbornosť, sú kľúčom k spoločnému cieľu.

Finančné poradenstvo

Financiám sa venujem od roku 2008, kedy som začal pracovať ako Obchodný manažér v banke. Postupom času, dosiahnutých výsledkov, pozitívnych referencií a podpore kolegov sa mi darilo ísť v kariére a osobnom rozvoji postupne ďalej.

V priebehu 13 rokov práce v bankovníctve som v rámci oslovenia aj z konkurencie mal príležitosť vyskúšať si prácu v troch bankách na riadiacich pozíciách a to aj v našej najúspešnejšej svetovo oceňovanej banke. Za túto dobu som spoznal veľké množstvo úžasných kolegov, nazbieral nespočetné množstvo pohľadov na akúkoľvek komplikáciu, ale tiež som sa stretol s nespočetne veľkým množstvom klientov a ich či už pozitívnymi ale aj negatívnymi skúsenosťami a spolu sme hľadali riešenie.

Najviac ma však tešilo, keď tím s ktorým som pracoval býval najlepšie ohodnocovaný a oceňovaný z pohľadu spokojnosti klienta. Po čase strávenom v pracovnom pomere v bankovníctve prišiel čas osamostatniť sa, ale nie z dôvodu ísť robiť to isté no súkromne, ale počas kariére v banke som sa neustále rozvíjal, nie len že som vyštudoval dve vysoké školy ale venoval sa aj súkromnému podnikania na ktoré som už potreboval mať viac času.

Nechcel som však hodiť z hlavu nazbierané skúsenosti z oblasti bánk, tak som sa rozhodol zaregistrovať sa ako finančný agent na Slovensku. S touto registráciou sa môžem naďalej venovať sektoru bankovníctva v ktorej som profesionálom poskytovať tak finančné služby svojmu okoliu, alebo zákazníkom, ktorí budú mať záujem.

Dohodnite si osobné stretnutie

  • OSOBNÝ PRÍSTUP – službu poskytujem tak, aby bolo docielené maximálne pochopenie a možnosť nájdenia spoločnej stratégie ako mať čo najefektívnejšie nastavené financie.
  • DÔVERYHODNOSŤ A REPUTÁCIA – vďaka 13. rokom skúseností v bankovníctve a stoviek spokojných klientov garantujem maximálnu spoľahlivosť a férové jednanie.
  • STAROSTLIVOSŤ O KLIENTA – s každým si viem nastaviť individuálny prístup k Vašim potrebám, či už sa jedná o pravidelnú správu, pravidelný kontakt alebo len občasné poskytnutie dôležitých informácií. Tak isto sa viem prispôsobiť v čase a mieste stretnutia tak, aby Váš dobrý pocit zo stretnutia bol na prvom mieste.
  • ODBORNOSŤ – moje riešenia vychádzajú z čísel, faktov a skúseností vo finančnom sektore.
Osobný prístup
Dôveryhodnosť
Starostlivosť o klienta
Odbornosť

Vyberte si z našich služieb

Hľadáte aj ďalšie naše služby? Vyberte si z našich služieb a neváhajte nás kontaktovať. Napíšte nám správu cez WhatsApp alebo nám napíšte mail na info@ideacompany.sk.

Napíšte nám

Máte otázky k naším službám?

Napíšte nám