• Vitajte vo svete IdeaCompany

    Naším poslaním je prepájať svet služieb

Prepájame svet služieb pre váš ľahší a pokojnejší život

Najlepšie služby

V IdeaCompany hľadáme tie najlepšie riešenia, či už ide o rekonštrukcie bytov, kovovýrobu alebo napríklad financovanie vašich zámerov.

Od návrhu po realizáciu

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a preto s vami komunikuje od samotného návrhu až po realizáciu.

Pre váš rast

Naším firemným zákazníkom pomáhame rásť a dosahovať stanovené ciele. Zverte vaše podnikanie do rúk profesionálov.

Všetky naše služby

1.) Rekonštrukcie bytov a domov

Vyskúšajte najlepšie služby v meste. Rekonštrukciu vášho bytu vybavíme od podlahy. Pripravíme pre vás návrh architekta, pomôžeme s vybavením stavebného povolenia, zabezpečíme všetky práce a odovzdávame vám čistý, uprataný byt.

Špecializujeme sa na opravy bytov, v ktorých máme niekoľkoročné skúsenosti. Pracujeme so skúsenými majstrami a prvoradá je pre nás kvalita.

2.) Kovovýroba

Všetko začína už pri samotnom návrhu. Či nám doručíte kompletnú dokumentáciu alebo vám výrobok navrhneme ide nám od prvého kontaktu s vami o kvalitu.

Všetky výrobky zhotovuje len z tých najkvalitnejších materiálov. Iba tak dokážeme zaručiť skutočnú kvalitu a trvácnosť našich výrobkov. Nechceme, aby sa vaša nová brána alebo plot rozpadli po pár rokoch.

Ak si od nás objednáte napríklad novú bránu alebo plot, tak samozrejmosťou je osadenie a montáž. Pri niektorých výrobkoch potom poskytujeme aj následný servis, opravy alebo dodávky nových dielov.

3.) Upratovací a tepovací servis

Objednať si u nás môžete upratovanie domu, bytu, kancelárie, firemných priestorov a prevádzok. Pre firmy ponúkame tiež dezinfekciu priestorov parou a ozónom.

Samozrejmosťou sú tiež komplexné tepovacie služby od tepovania kobercov až po tepovanie sedačiek.

4.) Váš partner vo svete financií

Pre našich klientov hľadáme tie najlepšie riešenia vo svete peňazí. Či už potrebujete nájsť riešenie na financovanie vášho nového vysnívaného bývania alebo si zabezpečiť dostatok peňazí na dôchodok.

Pomôžeme vám pripraviť sa pripraviť na všetko, čo vás v živote môže stretnúť. Či už ide o dobré alebo zlé správy.

5.) Reklama a tvorba webov

Vytvoríme digitálnu identitu pre vašu firmu. Od vlastnej webovej stránky, cez logo až po také detaily ako sú firemné kalendáre.

Pomôže vám aj s internou komunikáciou vo firme, aby ste komunikovali efektívne a rýchlo.

6.) Alex apartmán

Apartmány sa nachádzajú v okrajovej lokalite obce Hrabušice v Slovenskom raji s priamym prístupom do národného parku. Obec Hrabušice je známa ako ideálne miesto pre začiatok peších túr do roklín národného parku ako napr. Suchá Belá, Piecky, Kláštorská roklina alebo Prielom Hornádu.

Okrem toho pre návštevníkov všetkých vekových kategórií sú v blízkom okolí možnosti strávenia aktívnej dovolenky ako napr. návšteva Ferraty HZS Kyseľ, splavovanie Hornádu, jazda na koni, vyhliadkové lety a pod.

7.) Filantropia

V IdeaCompany veríme, že v časoch dobrých aj zlých je potrebné pomáhať. Preto spolupracujeme s Nadáciou Žltá Kačička, ktorú podporujeme.

Nejde len o peniaze, ale naši kolegovia sa aktívne zapájajú do aktivít Nadácie Žltá Kačička, či už ide napríklad o darovanie krvi, pomoc s sťahovaním alebo pomoc utečencom.

Niečo o nás a našich skúsenostiach

O nás

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania služieb a pre našich zákazníkov hľadáme vždy tie najlepšie riešenia. V IdeaCompany spájame svet viacerých služieb, aby ste všetko vybavili na jednom mieste.

Zverte váš projekt do rúk profesionálov, ktorí dohliadnu na jeho bezchybnú realizáciu a na kvalitu.

Naše divízie

  • Stavebná divízia – špecializujeme sa hlavne na rekonštrukcie bytov a domov, ktorým sa venujeme niekoľko rokov. Vieme pre vás zrekonštruovať byt podľa vašich predstáv aj s návrhom architekta.
  • Divízia kovovýroby a výroby nábytku na mieru – či už potrebujete novú bránu, plot alebo napríklad mreže sme tu pre vás. Okrem toho pre vás dokážeme vyrobiť nábytok na mieru. Prvotriedna kvalita od návrhu, cez realizáciu až po montáž.
  • Divízia cleaning service – kvalitné upratovacie služby pre našich zákazníkov. Majte vždy čistý a voňavý domov alebo kanceláriu. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam si poradíme aj s upratovaním špecifických priestorov ako sú výrobné priestory alebo napríklad zdravotnícke zariadenia.
  • Finančná divízia – aby ste mohli realizovať vaše smelé plány, tak potrebujete spoľahlivého finančného partnera. Vďaka spolupráci s renomovanými finančnými inštitúciami vám pomôžeme s financovaním vašich zámerov, či už idete rekonštruovať alebo potrebujete novú bránu.
  • Divízia marketingu – pre našich firemných zákazníkov dokážeme zabezpečiť komplexné služby v oblasti marketingu a reklamy. Ste nová firma a potrebujete webovú stránku alebo hľadáte ideálne riešenie na komunikáciu vo vašej firme a s vašimi zákazníkmi? Sme tu pre vás či len s podnikaním začínate alebo máte dlhoročné skúsenosti.

Naše skúsenosti a referencie

Máme stovky spokojných klientov, ktorí vďaka svetu prepojených služieb dokázali vyriešiť všetko na jednom mieste. V službách nie sme žiadny nováčikovia a prvoradá je pre nás spokojnosť našich zákazníkov. Pre nás to však nie je len fráza.

O spokojnosť našich zákazníkov sa staráme. Naším cieľom je poskytovanie tých najlepších služieb pre našich zákazníkov. Dôvera je pre nás prvoradá a preto aj od poskytovateľov všetkých služieb vyžaduje ten najlepší servis pre našich zákazníkov.

Či už sa rozhodnete stavať dom, rekonštruovať byt alebo využiť naše upratovacie služby naším poslaním je dodanie v najlepšej kvalite a za najlepších podmienok.

Spolupracujeme

 

Napíšte nám

Máte otázku alebo potrebujete poradiť? Napíšte nám správu a budeme vás kontaktovať.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.